Intencje mszalne

XXIII Niedziela zwykła - 10 września 2023 r.

Poniedziałek 11.09.2023 r.

1600 † Helenę Szczepańską – od szwagierki Janiny z rodziną

1630 † Andrzeja Rojkiewicza – od R. Mochockich

1700 † Stefanię, Bolesława Szczerbackich

 

Wtorek 12.09.2023 r.

1600 † Marka Kiczkę – od Grzegorza i Anny Gidelskich

1630 † Waldemara Paluszka – od brata Leszka z rodziną

1700 † Sabinę Golec – od bratanka Karola z żoną Agnieszką

1730 † Kazimierę Szkudlarek – od chrześnicy Wiesławy z rodziną

 

Środa 13.09.2023 r. Wspomnienie św. Jana Chryzostoma, Bpa i D. K.

1600 † Stanisława Gwiazdę – od R. Szczepaniaków

1630 † Mariannę Kałdońską – od R. Górskich

1700 † Henrykę w r. śm., Henryka Bola, Józefa, Antoninę, Józefa Sobczaków, Andrzeja Wierzgonia

 

Czwartek 14.09.2023 r. Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

1600 † Delfinę Felusiak – od chrzestnego

1630 † Józefa Chalusiaka – od Mirosławy Rybczyńskiej z dziećmi

1700 † Łucję w r. śm., Stanisława Piecuchów, Helenę, Jana, Ryszarda Boruckich, zm. z R. Piecuchów i Osieckich

 

Piątek 15.09.2023 r. Wspomnienie NMP Bolesnej

1600 † Janinę Szelągowską – od syna Jana z żoną

1630 † Halinę Kusak – od córki z rodziną i siostry Ewy

1700 Msza św. zbiorowa: † Ewę Zakręta, † Annę Kiczka, † Kazimierza Szkop, † Bogusławę Kuźnik, † Ryszarda Niezgodę, † Halinę Opiela

 

Sobota 16.09.2023 r. Wspomnienie św. Korneliusza i Cypriana, M.

1600 † Romana Kota – od R. Wierzbów i kolegi Tadeusza

1630 † Martę Jaskólską – od syna Marka z żoną Krystyną

1700 O Boże błog. w rodzinie

1730 † Angelikę Olejnik w r. śm., Mariannę, Wincentego, Eugeniusza Owczarków

 

XXIV Niedziela zwykła - 17 września 2023 r.

 

800 † Annę, Józefę, Wojciecha Halusiaków

930 † Władysławę, Józefa, Jacka, Dariusza Gwiazda

1130 Za Parafian


XXII Niedziela zwykła - 03 września 2023 r.

Poniedziałek 04.09.2023 r.

1700 † Stefanię, Czesława, Jana Golańskich

1730 † Sabinę Golec – od bratowej Bożeny

 

Wtorek 05.09.2023 r.

1700 † Kazimierę Szkudlarek – od Zygmunta Kowalczyka z rodz.

1730 Za Parafian

 

Środa 06.09.2023 r.

1630 † Marka Kiczkę – od sąsiadów Łukasza i Anny Gidelskich z dziećmi

1700 † Mariannę Kałdońską – od szwagra Bogdana z rodziną

 

Czwartek 07.09.2023 r.

1630 † Waldemara Paluszka – od szwagra Zbigniewa z rodziną

1700 † Władysławę, Jana, Mieczysława, Piotra, Bronisława Różańskich

 

Piątek 08.09.2023 r. Święto Narodzenia NMP

1700 † Józefę, Wojciecha Halusiaków

1730 O zdrowie, Boże bog. i opiekę Matki Najświętszej dla Alicji Szkudlarek z racji 10 r. ur.

 

Sobota 09.09.2023 r.

1700 † Sylwestra w r. śm., Eugeniusza, Mirosława Szczepańskich

1730 † Antoniego, Józefa Dratwów, zm. z R. Suwarów

 

XXIII Niedziela zwykła - 10 września 2023 r.

 

800 † Szymona, Wojciecha, Stefanię Nikodem, Stanisławę, Ewę Karneckie

930 O zdrowie i Boże błog. w rodzinie

1130 Za Parafian


XXI Niedziela zwykła - 27 sierpnia 2023 r.

Poniedziałek 28.08.2023 r. Wspomnienie św. Augustyna, Bpa i D. K.

1700 † Edwarda Cichy w r. śm., Bronisława Bednika, zm. z R. Cichych, Bedników i Golców

1730 † Krystynę w r. śm., Władysława, Stanisława Łopata, Kazimierza Sułkowskiego

 

Wtorek 29.08.2023 r. Wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela

1700 † Annę Grabowską w r. śm.

1730 † Mieczysława w r. śm., Bogusławę, Natalię Kuźników, zm. z R. Kuźników i Pagaczów

 

Środa 30.08.2023 r.

1700 † Kazimierę Szkudlarek – od chrześniaka Zenona Strzelczyka z rodziną

1730 † Tadeusza Szczepańskiego w 1 r. śm.

 

Czwartek 31.08.2023 r.

1600 † Marka Kiczkę – od Jacka Gidelskiego z rodziną

1630 † Waldemara Paluszka – od brata Dariusza z rodziną

1700 † Józefa Chalusiaka – od wnuka Ks. Tomasza

 

Piątek 01.09.2023 r.

1600 † Andrzeja Rojkiewicza – od R. Rosińskich

1630 † Mariannę Kałdonską – od R. Binieckich

1700 † Stefanię, Stanisława Hadrysiów, Jadwigę Maciejewską, Janinę, Janusza Spodymek, Janinę, Waleriana Mrugałów

1730 O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej dla Heleny Jaskólskiej z racji 92 r. ur.

 

Sobota 02.09.2023 r.

700 Żywy Różaniec

1600 O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej dla Oskara z racji 2 r. ur.

1630 † Stanisława Gwiazdę – od syna z żoną

 

XXII Niedziela zwykła - 03 września 2023 r.

 

800 † Stanisława w 10 r. śm., Leokadię, Henrykę, Henryka Tomickich, Aleksandrę Tomicką Wietrzyk

930 † Henrykę w r. śm. i Edwarda Ignasiaków

1130 Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory


XX Niedziela zwykła - 20 sierpnia 2023 r.

Poniedziałek 21.08.2023 r. Wspomnienie św. Piusa X, papieża

Mszy św. nie ma

 

Wtorek 22.08.2023 r. Wspomnienie NMP Królowej

1700 † Halinę Opiela – od Beaty Opiela

1730 † Kazimierę Szkudlarek – od R. Prukopów

 

Środa 23.08.2023 r.

1630 † Marka Kiczkę – od R. Kowalczyków z Zarzycy

1700 † Waldemara Paluszka – od chrześniaka Michała z żoną i córką

 

Czwartek 24.08.2023 r. Święto św. Bartłomieja, Apostoła

1630 † Genowefę w r. śm., Władysława Halusiaków

1700 † Antoniego w r. śm., Stanisławę, Mieczysława, Krzysztofa Podymskich, Wiesława Żurka

 

Piątek 25.08.2023 r.

1700 † Zm. rodziców, dziadków, ciocię i wujka

1730 † Stanisława Dolaka – od R. Dworak, Olszewskich i Pluskotów z Czastar i Naramic

 

Sobota 26.08.2023 r. Uroczystość NMP Częstochowskiej

1700 † Annę, Mariannę, Władysława, Kazimierza Garcarków

1730 † Kazimierę Golec w r. śm.

 

XXI Niedziela zwykła - 27 sierpnia 2023 r.

 

800 † Teresę, Zbigniewa Ignasiaków

930 † Marię, Adama, Zdzisława, Józefę, Władysława Chałupka, Ignacego, Józefę Tokarskich

1130 Za Parafian

 


XIX Niedziela zwykła - 13 sierpnia 2023 r.

Poniedziałek 14.08.2023 r. Wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, M.

1700 † Ryszarda Otorowskiego w r. śm.

1730 † Mariannę, Tadeusza Banasiów

 

Wtorek 15.08.2023 r. Uroczystość Wniebowzięcia NMP

800 † Krystynę Kałuża, Marię Kałdońską

930 † Kazimierę Szkudlarek – od siostry Zofii z rodziną

1130 Za Parafian

 

Środa 16.08.2023 r. Wspomnienie św. Rocha – Odpust Parafialny

800 † Henryka Górskiego w r. śm., Janinę, Józefa Krawczyków, zm. z R. Górskich

1100 Za Parafian

 

Czwartek 17.08.2023 r. Wspomnienie św. Jacka, Prezb.

1630 † Stanisława Dolaka – od siostry Heleny z rodziną

1700 † Andrzeja Halusiaka w r. śm.

 

Piątek 18.08.2023 r.

1700 Msza św. zbiorowa: † Ewę Zakręta, † Annę Kiczka, † Teodozję Więzowską † Kazimierza Szkop, † Bogusławę Kuźnik, † Ryszarda Niezgodę

1730 † Helenę, Zbigniewa, Damiana Kłobusów

 

Sobota 19.08.2023 r.

1700 † Zdzisława Jagielskiego w 19 r. śm.

1730 † Henrykę w r. śm., Lucjana Olejów, Reginę, Franciszka, Annę, Marka Kiczków, Wiesława Gajzlera

 

XX Niedziela zwykła - 20 sierpnia 2023 r.

 

800 † Wandę Mikulską

930 † Annę Sobieraj, Jadwigę Piotrowską, Andrzeja Tytko, Annę, Tadeusza Otorowskich

1130 Za Parafian

1230 O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej dla Anny i Piotra z racji 18 r. ślubu

 


Święto Przemienienia Pańskiego - 06 sierpnia 2023 r.

Poniedziałek 07.08.2023 r.

1700 † Janinę Cichy w r. śm., zm. z R. Cichych, Golców, Jędrzejczyków, Świerczyńskich

1730 † Sławomira Pałczyńskiego – od R. Pawlaków i Szelągowskich

 

Wtorek 08.08.2023 r. Wspomnienie św. Dominika, Przeb.

1700 † Helenę w r. śm., Jana, Ryszarda Boruckich, Łucję, Stanisława Piecuchów, zm. z R. Boruckich i Jędrzejewskich

1730 † Halinę Opiela – od R. Górnych

 

Środa 09.08.2023 r. Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, Dz. i M.

1630 † Stanisława Dolaka – od siostry Teresy z mężem

1700 † Stanisławę, Jana, Józefa Pluskotów, Zofię, Jana Płatków

 

Czwartek 10.08.2023 r. Święto św. Wawrzyńca, diakona i M.

1630 † Marka Kiczkę – od R. Golańskich

1700 † Kazimierę Szkudlarek – od R. Główka

 

Piątek 11.08.2023 r. Wspomnienie św. św. Klary, Dz.

1700 † Kazimierza Szkop – od żony Wiesławy

1730 † Waldemara Paluszka – od siostry Wandy z mężem

 

Sobota 12.08.2023 r.

1700 † Mariannę, Władysława, Zdzisława, Edwarda Kałdońskich

1730 O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej dla Weroniki i całej rodziny

1800 O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej dla Ilony i Dariusza z racji 35 r. ślubu

 

XIX Niedziela zwykła - 13 sierpnia 2023 r.

 

800 † Marię Suwara, Józefę Misiek, Annę Halusiak – od siostry Stanisławy

930 † Natalię, Lucjana Świerczyńskich, Stanisławę, Stefana Halusiaków

1130 Za Parafian

 


XVII Niedziela zwykła - 30 lipca 2023 r.

Poniedziałek 31.07.2023 r. Wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, Prezb.

1700 † Kazimierę Szkudlarek – od Anety Gwiazda z dziećmi

1730 † Grzegorza Gwiazdę – od R. Kowalczyków z Rysia

 

Wtorek 01.08.2023 r. Wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, Bpa i D. K.

1700 † Marka Kiczkę – od chrzestnej Stanisławy Gidelskiej

1730 † Waldemara Paluszka – od szwagra Mieczysława Rojaka z rodziną

 

Środa 02.08.2023 r.

1630 † Stanisława Dolaka – od R. Piskorskich

1700 † Józefa Chalusiaka – od wnuka Macieja z żoną i dziećmi

 

Czwartek 03.08.2023 r.

1630 † Andrzeja Rojkiewicza – od córki Gabrysi z rodziną

1700 † Mariannę Kałdońską – od Kuzynostwa Zofii, Mirki i Kazia

 

Piątek 04.08.2023 r. Wspomnienie św. Jana, Marii, Vianeya Prezb.

1700 † Helenę, Władysława Owczarków, Kazimierę, Leona Pawalaków, zm. z tych rodzin

 

Sobota 05.08.2023 r.

700 Żywy Różaniec

1700 † Mariannę Kałdońską – od Haliny Sadowskiej z rodziną

 

Święto Przemienienia Pańskiego - 06 sierpnia 2023 r.

 

800 † Kacpra, Bronisławę, Marię, Zenona Stężała, Jana, Władysławę Pagaczów, Marię, Edwarda Pawlaków

930 † Szymona, Wojciecha, Stefanię Nikodem, Stanisławę, Ewę Karneckie

1130 Za Parafian

 


XVI Niedziela zwykła - 23 lipca 2023 r.

Poniedziałek 24.07.2023 r. Wspomnienie św. Kingi, Dz.

1700 † Kazimierę Szkudlarek – od Zenona Pagacza z rodziną

1730 † Grzegorza Gwiazdę – od bratowej Anety z dziećmi

 

Wtorek 25.07.2023 r. Święto św. Jakuba, Apostoła

1700 † Marka Kiczkę – od sąsiadów Szewczyków i Kosów

 

Środa 26.07.2023 r. Wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców NMP

1630 † Aleksandrę Chalusiak – od Bożeny i Tadeusza Piskorskich

1700 † Leokadię w r. śm., Jana Krzywoniów

 

Czwartek 27.07.2023 r.

1630 O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej dla Mirosławy i Ryszarda Masierek z racji 55 r. ślubu

1700 † Kazimierza Błaszczyka w r śm. – od żony

 

Piątek 28.07.2023 r.

1700 † Włodzimierza Mielczarka w r. śm., Karolinę, Lucjana Mielczarków, Stanisława, Julię Skoczylasów

1730 † Zofię w r. śm., Walentego, Stanisława Pluskotów

 

Sobota 29.07.2023 r. Wspomnienie św. Marty, Marii i Łazarza

1600 O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej dla Krystyny i Mariana Pagaczów z racji 60 r. ślubu

1630 † Walentego, Justynę Żuraw

 

XVII Niedziela zwykła - 30 lipca 2023 r.

 

800 † Władysławę, Jana Pagaczów, Marię, Edwarda Pawlaków

930 † Natalię w 1 r. śm., Mariana w 5 r. śm., Józefa Podymskich

1130 Za Parafian

 


XV Niedziela zwykła - 16 lipca 2023 r.

Poniedziałek 17.07.2023 r.

1600 † Aleksandrę Chalusiak – od R. Olejników

1630 † Kazimierę Szkudlarek – od R. Tęsiorowskich

 

Wtorek 18.07.2023 r.

1600 † Grzegorza Gwiazdę – od R. Szelągowskich

1630 † Marka Kiczkę – od kuzyna Zbyszka z rodziną

 

Środa 19.07.2023 r.

1600 † Waldemara Paluszka – od R. Tyczyńskich z Giżyc

1630 † Stanisława Dolaka – od Jerzego Grabowskiego

 

Czwartek 20.07.2023 r.

1600 † Józefa Chalusiaka – od syna Krzysztofa z rodziną

1630 † Emilię Bednik w r. śm., zm. z R. Bedników i Cichych

1700 † Lucjana Zakrętę w r. śm.

 

Piątek 21.07.2023 r.

1600 † Andrzeja Rojkiewicza – od Edwarda Prażmowskiego z rodziną

1630 † Mariannę Kałdońską – od sąsiadów Bajzertów

1700 Msza św. zbiorowa: † Ewę Zakręta, † Annę Kiczka, † Teodozję Więzowską, † Kazimierza Szkop, † Bogusławę Kuźnik, † Teresę Gnych

1730 † Jadwigę, Jacka, Edwarda, Józefa Halusiaków

 

Sobota 22.07.2023 r. Święto św. Marii Magdaleny

1700 † Krystynę Kałuża, Marię Kałdońską

1730 † Janinę, Mieczysława Syguła, Mirosławę Cieśla

 

XVI Niedziela zwykła - 23 lipca 2023 r.

 

800 † Jana w r. śm., Józefę Świerczyńskich, Stefanię Halusiak w r. śm.

930 † Annę Halusiak

1130 Za Parafian

 


XIV Niedziela zwykła - 09 lipca 2023 r.

Poniedziałek 10.07.2023 r.

1700 † Mariannę, Franciszka, zm. z R. Oszczędów

1730 † Aleksandrę Chalusiak – od R. Rosiaków

 

Wtorek 11.07.2023 r. Święto św. Benedykta, opata, Patrona Europy

Mszy św. nie ma

 

Środa 12.07.2023 r. Wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu, Bpa i M.

1630 † Kazimierę Szkudlarek – od R. Krejów

1700 † Grzegorza Gwiazdę – od R. Dratwów

 

Czwartek 13.07.2023 r. Wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

1630 † Halinę Opiela – od R. Jagielskich z Siedlisk Sławęcińskich

1700 † Marka Kiczkę – od kolegi Marka Jaskólskiego z rodziną

 

Piątek 14.07.2023 r.

1700 † Stanisławę w r. śm., Wincentego, Janinę Leszczyńskich

1730 † Waldemara Paluszka – od R. Żmuda z Opola

 

Sobota 15.07.2023 r. Wspomnienie św. Bonawentury, Bpa i D. K.

1700 † Teresę Foriasz – od kuzynki Janiny z rodziną

1730 † Stanisława Dolaka – od cioci Natalii

 

XV Niedziela zwykła - 16 lipca 2023 r.

 

800 † Cecylię, Zdzisława w r. śm., Antoniego, Jana Górnych

930 † Aleksandrę w 2 r. śm., Zenona, Jacka, Dariusza Gwiazda

1130 Za Parafian

 


Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest InnyWymiarStron, siedziba: Katowice, Gliwicka 234/112.