Intencje mszalne
V Niedziela Wielkanocy - 28 kwietnia 2024 r.
Poniedziałek 29.04.2024 r. Święto św. Katarzyny Sieneńskiej, Dz. i D. K.
1700 † Jadwigę, Genowefę, Józefa Kacała
1730 O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej dla Amelki Gidelskiej z racji 4 r. ur.
Wtorek 30.04.2024 r.
1600 † Szymona Halusiaka – od sąsiadów Lasotów
Środa 01.05.2024 r.
1600 † Mariannę Kałdońską – od R. Suwarów
1630 O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej dla Katarzyny i Krzysztofa Kowalczyków z racji 16 r. ślubu
1700 Msza św. dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla rodziny
Czwartek 02.05.2024 r. Wspomnienie św. Antoniego, Bpa i D. K.
1600 † Janinę Szelągowską – od R. Suwarów i Lasotów
1630 † Antoninę, Franciszka, Halinę Wojcieszaków, Tadeusza Kacałę
1700 † Zygmunta w r. śm., Walerię, Józefa Kaniewskich, Irenę, Józefę, Henryka, Stanisława Mrugałów
1730 O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej dla Anny i Łukasza Gidelskich z racji 6 r. ślubu
Piątek 03.05.2024 r. Uroczystość NMP Królowej Polski
800 O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej dla Jakuba i Wiktorii z racji 18 r. ur. – od dziadków
930 † Annę, Józefa Grzesiaków, Janinę, Jana Stempniów
1100 I Komunia św.
Sobota 04.05.2024 r. Wspomnienie św. Floriana, M.
700 Żywy Różaniec
1600 † Łukasza, Bożenę Bień – od brata Mariusza z rodziną
1630 † Eugenię, Antoniego Dratwa
1700 O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej dla Filipa z racji 12 r. ur.
VI Niedziela Wielkanocy - 05 maja 2024 r.
800 † Marcina Prażmowskiego w 17 r. śm.
930 † Rozalię, Władysława Zielińskich, Jana Gruchota
1130 Za Parafian
1500 † Stefanię, Stanisława Hadrysiów, Janinę, Józefa Wyglądaczów, Jadwigę Maciejewską
IV Niedziela Wielkanocy - 21 kwietnia 2024 r.
Poniedziałek 22.04.2024 r.
1700 † Mariannę Kałdońską – od Edyty z rodziną
Wtorek 23.04.2024 r. Uroczystość św. Wojciecha Bpa i M.
1700 † Józefa, Stanisława Gurbielów
Środa 24.04.2024 r.
1600 † Janinę Szelągowską – od wnuczki Magdaleny z rodziną i Pawła
1630 † Romana Kot – od Wiesława Kowalczyka
1700 † Marię, Alfreda Szczupaków, zm. z R. Szczupaków
Czwartek 25.04.2024 r. Święto św. Marka, Ewangelisty
1600 † Martę Jaskólską – od R. Leśników z Klonowej
1630 † Łukasza, Bożenę Bień – od R. Kwaśniaków z Krakowa
1700 † Bonifacego w r. śm., Teresę, Zygmunta Otorowskich, Eugenię, Ignacego Marka Kowalów
Piątek 26.04.2024 r.
1600 † Grażynę Marczyk – od brata Wiesława z żoną
1630 † Kazimierza Błaszczyka – od Piotra i Beaty Ciborskich z dziećmi
1700 † Magdalenę Kotala, Stanisława Pluskotę, Waldemara Pagacza
Sobota 27.04.2024 r.
1800 O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej dla Michała Nowińskiego z racji 18 r. ur.
V Niedziela Wielkanocy - 28 kwietnia 2024 r.
800 † Edwarda Żuraw w r. śm.
930 O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej dla Kacpra z racji 25 r. ur.
1130 Za Parafian
III Niedziela Wielkanocy - 14 kwietnia 2024 r.
Poniedziałek 15.04.2024 r.
900 † Szymona Halusiaka – od cioci Marysi
1700 1. O zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Najświętszej i dary Ducha Świętego dla Ks. Wojciecha z racji 50 r. ur. – od Rady Parafialnej i Żywego Różańca z Naramic i Zabłocia
- † Mariannę Kałdońską – od Kuzyna Mariana Krzywańskiego
Wtorek 16.04.2024 r.
900 † Janinę Szelągowską – od R. Kowalczyków z Rysia
1800 Msza św. za Parafian
2400 Msza święta dziękczynno–błagalna za dar powołania i o nowe powołania kapłańskie celebrowana przez księży pochodzących i pracujących wcześniej w naszej parafii
Środa 17.04.2024 r.
800 Msza św. z prośbą o błog. Boże i dary Ducha Świętego dla Dyrekcji, Nauczycieli i Dzieci ze Szkoły Podstawowej
1000 Msza św. za chorych i osoby w podeszłym wieku
1600 1. † Jana w 30 r. śm., Helenę, Ryszarda Boruckich, Łucję, Stanisława Piecuchów, zm. z R. Boruckich i Jędrzejewskich
- † Krystynę w r. śm., Kazimierza Siwików
Czwartek 18.04.2024 r.
1630 † Walerię, Antoniego, Walentego, Józefa, Władysławę Dratwa, zm. z R. Kupskich i Suwarów
1700 † Natalię Podymską – od córki Renaty z mężem
Piątek 19.04.2024 r.
1700 Msza św. zbiorowa: † Halinę Opiela, † Kazimierę Szkudlarek, † Marka Kiczkę, † Waldemara Pawlaka, † Stanisława Dolaka, † Andrzeja Rojkiewicza, † Józefa Chalusiaka, † Edmunda Stanek
1730 O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej dla Stanisława Gidelskiego z racji 5 r. ur.
Sobota 20.04.2024 r.
1700 † Franciszka Koniecznego – od Alicji i Marka Rosińskich
IV Niedziela Wielkanocy - 14 kwietnia 2024 r.
800 † Mariannę, Tadeusza Banasiów, zm. z rodziny
930 † Mariusza Sobczaka w 20 r. śm.
1130 Za Parafian
Święto Miłosierdzia Bożego - 07 kwietnia 2024 r.
Poniedziałek 08.04.2024 r. Uroczystość Zwiastowania NMP
1700 † Jana w r. śm., Leokadię Krzywoń
Wtorek 09.04.2024 r.
1700 † Kazimierza Golec – od R. Witkowskich i Jarząbek
Środa 10.04.2024 r.
1700 † Edmunda Stanek – od córki Doroty z rodziną
Czwartek 11.04.2024 r.
1630 O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej dla Filipa z racji 11 r. ur.
1700 † Kazimierza w r. śm., zm. rodziców Jadwigę i Michała Sułkowskich
Piątek 12.04.2024 r.
1700 † Tadeusza Siemickiego – od córki Danuty
Sobota 13.04.2024 r.
900 † Antoniego, Janinę Szelągowskich
1700 † Annę Halusiak
III Niedziela Wielkanocy - 14 kwietnia 2024 r.
800 † Mariannę, Stefana Kukuła, Barbarę, Jerzego Miś, Jerzego Ciborskiego
930 † Natalię, Lucjana Świerczyńskich, Stanisławę, Stefana Halusiaków
1130 Za Parafian
1500 Młodzież
Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego - 31 marca 2024 r.
Poniedziałek 01.04.2024 r.
800 † Ks. Remigiusza Mazurka, zm. z R. Świerczyńskich, Grabowskich, Halusiaków, Wawrzyniaków
930 † Mariusza, Ryszarda Chrobotów, Kazimierę, Leona Pawlaków, zm. z tych rodzin
1130 † Józefę, Ignacego, Henryka Szkudlarków, Krystynę, Jana Szczepaniak, Adelę, Mariana Falana
Wtorek 02.04.2024 r.
1700 † Józefa w r. śm., Kazimierę Pagaczów
1730 † Teresę w r. śm., Zygmunta, Bonifacego Otorowskich. Irenę Baumert
Środa 03.04.2024 r.
1600 † Ryszarda Otorowskiego
1630 † Annę, Marka Kiczków
Czwartek 04.04.2024 r.
1600 † Czesława Gidelskiego w r. śm.
1630 † Natalię w r. śm., Mieczysława, Bogusławę Kuźników
Piątek 05.04.2024 r.
1700 O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej dla Czesławy Gidelskiej z racji 81 r. ur.
1730 † Annę w r. śm., Marka, Reginę, Franciszka Kiczków
Sobota 06.04.2024 r.
700 Żywy Różaniec
1700 O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej dla Gabrieli z racji 50 r. ur.
Święto Miłosierdzia Bożego - 07 kwietnia 2024 r.
800 † Barbarę, Wojciecha Golców, zm. z R. Cichych, Golców, Świerczyńskich, Franciszkę Kubicką
930 † Szymona Nikodema w 8 r. śm.
1130 Za Parafian
Niedziela Palmowa - 24 marca 2024 r.
Poniedziałek 25.03.2024 r.
1700 † Stanisławę, Walentego Rozmarynowskich, Tadeusza Sieradzkiego w 1 r. śm., Kazimierza Garcarka w r. śm.
Wtorek 26.03.2024 r.
1700 † Janinę Suwara w r. śm.
1730 † Kazimierę Sułkowską w 3 r. śm.
Środa 27.03.2024 r.
1630 † Franciszka Koniecznego – od chrześniaka Grzegorza z rodziną
1700 † Mariannę, Antoniego, Zenona, Reginę Gruchotów
Czwartek 28.03.2024 r. Wielki Czwartek
1800 zm. proboszczów: † ks. Jana Dudzika, ks. Mariana Zbierskiego, ks. Leona Izdebskiego, ks. Jana Krawieckiego, ks. Franciszka Deję, ks. Edwarda Polaka, ks. Kazimierza Sowałę, ks. Józefa Naturskiego, ks. Józefa Greckiego, ks. Remigiusza Mazurka, ks. Stanisława Antczaka, ks. Jana Włodarczyka, a także o zdrowie i Boże błog. i dary Ducha Świętego dla ks. Adama Szwedzika, ks. Rafała Panka, ks. Wojciecha, oraz ks. pochodzących z naszej parafii: ks. Mariana Wojcieszaka i ks. Tomasza Chalusiaka
Piątek 29.03.2024 r. Wielki Piątek
900 Droga Krzyżowa i Koronka do Bożego Miłosierdzia
1800 Liturgia Wielkiego Piątku
Sobota 30.03.2024 r. Wielka Sobota
900, 1000, 1100 poświęcenie pokarmów
1500 Koronka do Bożego Miłosierdzia i poświęcenie pokarmów
1800 † Czesławę Rojkiewicz, Mariannę Maciejewską
Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego - 31 marca 2024 r.
600 Rezurekcja za Parafian
930 † Stanisławę, Janinę, Józefa, Kazimierza Świerczyńskich
1130 † Adama, Mariannę, Edwarda, Anielę, Zenona, Marię, Zbigniewa, Stanisława, Marka Gnychów
V Niedziela Wielkiego Postu - 17 marca 2024 r.
Poniedziałek 18.03.2024 r.
1700 O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej dla Leokadii Teodorczyk z racji 67 r. ur.
1730 † Ryszarda, Helenę, Stanisława, Romana, Wincentego, Bolesława Otorowskich
Wtorek 19.03.2024 r. Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP
1700 † Józefa Halusiaka w r. śm.
1730 † Mariannę Kałdońską – od R. Świerczyńskich, Jaskuła i Miś
Środa 20.03.2024 r.
1630 † Janinę Szelągowską – od R. Świerczyńskich
1700 † Franciszkę w r. śm., Jana, Bronisława, Zbigniewa Siwików
Czwartek 21.03.2024 r.
1630 † Romana Kot – od sąsiadów Tęsiorowskich
1700 † Szymona Halusiaka i dziadków Józefa i Jadwigę Halusiaków – od Grażyny i Tadeusza Mazur
Piątek 22.03.2024 r.
1630 † Stanisławę, Franciszka Sola w r. śm., zm. z R. Sola i Sobczaków
1730 † Halinę Kusak – od R. Piestrzyńskich
Sobota 23.03.2024 r.
1700 † Tadeusza Sieradzkiego w r. śm.
1730 † Martę Jaskólską – od wnuka Mateusza z żoną Karoliną, córkami Natalią i Dominiką i R. Sobczaków
Niedziela Palmowa – 24 marca 2024 r.
800 † Stefanię, Bolesława Szczerbackich
930 † Krystynę, Władysława, Jerzego Gnychów, Mariannę, Leona Dymskich
1130 Za Parafian
1500 O zdrowie, Boże bog. i opiekę Matki Najświętszej dla Anety Sułkowskiej z racji 50 r. ur.
IV Niedziela Wielkiego Postu - 10 marca 2024 r.
Poniedziałek 11.03.2024 r.
700 † Urszulę Szulakiewicz – od OSP i KGW Naramice
Wtorek 12.03.2024 r.
700 † Urszulę Szulakiewicz – od Marii Krzeszowiec z rodziną
1700 † Romana Kot – od syna Błażeja Kot
Środa 13.03.2024 r.
700 † Urszulę Szulakiewicz
1700 † Annę Krzywańską – od R. Bedników i Ruszkiewiczów
Czwartek 14.03.2024 r.
700 † Urszulę Szulakiewicz
1700 † Wiesława Halusiaka – od brata Władysława z rodziną
Piątek 15.03.2024 r.
1630 Msza św. zbiorowa: † Bogusławę Kuźnik, † Halinę Opiela, † Kazimierę Szkudlarek, † Grzegorza Gwiazdę, † Marka Kiczkę, † Waldemara Paluszka, † Stanisława Dolaka, † Edmunda Stanek
1730 † Waldemara Ciechanowskiego w r. śm.
Sobota 16.03.2024 r.
1700 O zdrowie, Boże błog., i opiekę Matki Najświętszej dla Eryka z racji 1 r. ur. – od chrzestnej i jego brata Emila
1730 † Grzegorza Gwiazdę – od chrześniaka Kamila z Julitą
V Niedziela Wielkiego Postu – 17 marca 2024 r.
800 † Józefata, Anastazję, Stanisławę, Henryka, Kazimierza, Stanisława Górskich
930 † Andrzeja, Agnieszkę Halusiaków, Józefa, Aleksandrę Chalusiaków
1130 Za Parafian
1500 † Władysława, Bronisławę Świerczyńskich, Stanisława, Helenę Parzyjagłów, zm. z tych rodzin
III Niedziela Wielkiego Postu - 03 marca 2024 r.
Poniedziałek 04.03.2024 r. Święto św. Kazimierza królewicza
700 † Urszulę Szulakiewicz – od Parafian ze Śmiechenia
1700 † Zofię, Stanisława, Monikę, Kazimierza Krejów, Bronisławę, Józefa Kupskich
Wtorek 05.03.2024 r.
700 † Urszulę Szulakiewicz – od Tomasza Jaworskiego
1700 † Jerzego i Piotra Cichy w r. śm., zm. Leokadię, Józefa Jędrzejczyków
Środa 06.03.2024 r.
700 † Urszulę Szulakiewicz – od Haliny Mrugała
1700 O zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Najświętszej i dary Ducha Świętego dla Leny, Antosia i Stasia
Czwartek 07.03.2024 r.
700 † Urszulę Szulakiewicz – od Zakładu Pogrzebowego Stoltrum
1700 † Natalię Podymską – od córki Bernardy z rodziną
Piątek 08.03.2024 r.
700 † Urszulę Szulakiewicz – od KGW i OSP Zabłocie
1700 † Natalię, Leona, Antoniego Bryłków
Sobota 09.03.2024 r.
700 † Urszulę Szulakiewicz – od Starszej Służby Liturgicznej
1700 † Czesławę Naciskała – od R. Gwóźdź z Radominy
1730 † Teresę, Stanisława Grabowskich
IV Niedziela Wielkiego Postu – 10 marca 2024 r.
800 † Teresę w 1 r. śm., Leona w 22 r. śm. Kowalskich
930 † Józefa, Annę, Józefę, Jana Grzesiaków, Józefę, Stefanię Szelągowskich
1130 Za Parafian
1500 1. O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej dla Wojciecha z racji 50 r. ur.
- † Urszulę Szulakiewicz – od Rady Parafialnej
II Niedziela Wielkiego Postu - 25 lutego 2024 r.
Poniedziałek 26.02.2024 r.
700 † Urszulę Szulakiewicz – od Parafian od szkoły do plebanii
Wtorek 27.02.2024 r.
700 † Urszulę Szulakiewicz – od mieszkańców sołectwa Rososz
1700 † Józefa Chalusiaka – od R. Piskorskich z Sieradza
Środa 28.02.2024 r.
700 † Urszulę Szulakiewicz – od mieszkańców Radominy
1700 O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej dla Aleksandry Halusiak z racji 12 r. ur.
Czwartek 29.02.2024 r.
700 † Urszulę Szulakiewicz – od Parafian z Parceli
1700 † Mariannę Kałdońską – od chrześnicy Karoliny z rodziną
Piątek 01.03.2024 r.
700 † Urszulę Szulakiewicz – od Koła Żywego Różańca z Zabłocia
1700 † Helenę Zakręta w 13 r. śm. – od rodziny
Sobota 02.03.2024 r.
700 Żywy Różaniec
1700 † Henryka Morę – od Bożeny i Danuty Chrobot
1730 † Urszulę Szulakiewicz – od mieszkańców sołectwa Zabłocie i Góry Świątkowskie
III Niedziela Wielkiego Postu – 03 marca 2024 r.
800 † Eugeniusza, Władysława, Helenę Szczepańskich
930 † Szymona, Wojciecha, Stefanię Nikodemów, Stanisławę, Ewę Karneckie
1130 Za Parafian
1500 1. † Mariana Świerczyńskiego w 18 r. śm.
- † Urszulę Szulakiewicz – od Przemysława Szczepańskiego z rodziną