Intencje mszalne
Niedziela Palmowa - 24 marca 2024 r.
Poniedziałek 25.03.2024 r.
1700 † Stanisławę, Walentego Rozmarynowskich, Tadeusza Sieradzkiego w 1 r. śm., Kazimierza Garcarka w r. śm.
Wtorek 26.03.2024 r.
1700 † Janinę Suwara w r. śm.
1730 † Kazimierę Sułkowską w 3 r. śm.
Środa 27.03.2024 r.
1630 † Franciszka Koniecznego – od chrześniaka Grzegorza z rodziną
1700 † Mariannę, Antoniego, Zenona, Reginę Gruchotów
Czwartek 28.03.2024 r. Wielki Czwartek
1800 zm. proboszczów: † ks. Jana Dudzika, ks. Mariana Zbierskiego, ks. Leona Izdebskiego, ks. Jana Krawieckiego, ks. Franciszka Deję, ks. Edwarda Polaka, ks. Kazimierza Sowałę, ks. Józefa Naturskiego, ks. Józefa Greckiego, ks. Remigiusza Mazurka, ks. Stanisława Antczaka, ks. Jana Włodarczyka, a także o zdrowie i Boże błog. i dary Ducha Świętego dla ks. Adama Szwedzika, ks. Rafała Panka, ks. Wojciecha, oraz ks. pochodzących z naszej parafii: ks. Mariana Wojcieszaka i ks. Tomasza Chalusiaka
Piątek 29.03.2024 r. Wielki Piątek
900 Droga Krzyżowa i Koronka do Bożego Miłosierdzia
1800 Liturgia Wielkiego Piątku
Sobota 30.03.2024 r. Wielka Sobota
900, 1000, 1100 poświęcenie pokarmów
1500 Koronka do Bożego Miłosierdzia i poświęcenie pokarmów
1800 † Czesławę Rojkiewicz, Mariannę Maciejewską
Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego - 31 marca 2024 r.
600 Rezurekcja za Parafian
930 † Stanisławę, Janinę, Józefa, Kazimierza Świerczyńskich
1130 † Adama, Mariannę, Edwarda, Anielę, Zenona, Marię, Zbigniewa, Stanisława, Marka Gnychów
V Niedziela Wielkiego Postu - 17 marca 2024 r.
Poniedziałek 18.03.2024 r.
1700 O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej dla Leokadii Teodorczyk z racji 67 r. ur.
1730 † Ryszarda, Helenę, Stanisława, Romana, Wincentego, Bolesława Otorowskich
Wtorek 19.03.2024 r. Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP
1700 † Józefa Halusiaka w r. śm.
1730 † Mariannę Kałdońską – od R. Świerczyńskich, Jaskuła i Miś
Środa 20.03.2024 r.
1630 † Janinę Szelągowską – od R. Świerczyńskich
1700 † Franciszkę w r. śm., Jana, Bronisława, Zbigniewa Siwików
Czwartek 21.03.2024 r.
1630 † Romana Kot – od sąsiadów Tęsiorowskich
1700 † Szymona Halusiaka i dziadków Józefa i Jadwigę Halusiaków – od Grażyny i Tadeusza Mazur
Piątek 22.03.2024 r.
1630 † Stanisławę, Franciszka Sola w r. śm., zm. z R. Sola i Sobczaków
1730 † Halinę Kusak – od R. Piestrzyńskich
Sobota 23.03.2024 r.
1700 † Tadeusza Sieradzkiego w r. śm.
1730 † Martę Jaskólską – od wnuka Mateusza z żoną Karoliną, córkami Natalią i Dominiką i R. Sobczaków
Niedziela Palmowa – 24 marca 2024 r.
800 † Stefanię, Bolesława Szczerbackich
930 † Krystynę, Władysława, Jerzego Gnychów, Mariannę, Leona Dymskich
1130 Za Parafian
1500 O zdrowie, Boże bog. i opiekę Matki Najświętszej dla Anety Sułkowskiej z racji 50 r. ur.
IV Niedziela Wielkiego Postu - 10 marca 2024 r.
Poniedziałek 11.03.2024 r.
700 † Urszulę Szulakiewicz – od OSP i KGW Naramice
Wtorek 12.03.2024 r.
700 † Urszulę Szulakiewicz – od Marii Krzeszowiec z rodziną
1700 † Romana Kot – od syna Błażeja Kot
Środa 13.03.2024 r.
700 † Urszulę Szulakiewicz
1700 † Annę Krzywańską – od R. Bedników i Ruszkiewiczów
Czwartek 14.03.2024 r.
700 † Urszulę Szulakiewicz
1700 † Wiesława Halusiaka – od brata Władysława z rodziną
Piątek 15.03.2024 r.
1630 Msza św. zbiorowa: † Bogusławę Kuźnik, † Halinę Opiela, † Kazimierę Szkudlarek, † Grzegorza Gwiazdę, † Marka Kiczkę, † Waldemara Paluszka, † Stanisława Dolaka, † Edmunda Stanek
1730 † Waldemara Ciechanowskiego w r. śm.
Sobota 16.03.2024 r.
1700 O zdrowie, Boże błog., i opiekę Matki Najświętszej dla Eryka z racji 1 r. ur. – od chrzestnej i jego brata Emila
1730 † Grzegorza Gwiazdę – od chrześniaka Kamila z Julitą
V Niedziela Wielkiego Postu – 17 marca 2024 r.
800 † Józefata, Anastazję, Stanisławę, Henryka, Kazimierza, Stanisława Górskich
930 † Andrzeja, Agnieszkę Halusiaków, Józefa, Aleksandrę Chalusiaków
1130 Za Parafian
1500 † Władysława, Bronisławę Świerczyńskich, Stanisława, Helenę Parzyjagłów, zm. z tych rodzin
III Niedziela Wielkiego Postu - 03 marca 2024 r.
Poniedziałek 04.03.2024 r. Święto św. Kazimierza królewicza
700 † Urszulę Szulakiewicz – od Parafian ze Śmiechenia
1700 † Zofię, Stanisława, Monikę, Kazimierza Krejów, Bronisławę, Józefa Kupskich
Wtorek 05.03.2024 r.
700 † Urszulę Szulakiewicz – od Tomasza Jaworskiego
1700 † Jerzego i Piotra Cichy w r. śm., zm. Leokadię, Józefa Jędrzejczyków
Środa 06.03.2024 r.
700 † Urszulę Szulakiewicz – od Haliny Mrugała
1700 O zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Najświętszej i dary Ducha Świętego dla Leny, Antosia i Stasia
Czwartek 07.03.2024 r.
700 † Urszulę Szulakiewicz – od Zakładu Pogrzebowego Stoltrum
1700 † Natalię Podymską – od córki Bernardy z rodziną
Piątek 08.03.2024 r.
700 † Urszulę Szulakiewicz – od KGW i OSP Zabłocie
1700 † Natalię, Leona, Antoniego Bryłków
Sobota 09.03.2024 r.
700 † Urszulę Szulakiewicz – od Starszej Służby Liturgicznej
1700 † Czesławę Naciskała – od R. Gwóźdź z Radominy
1730 † Teresę, Stanisława Grabowskich
IV Niedziela Wielkiego Postu – 10 marca 2024 r.
800 † Teresę w 1 r. śm., Leona w 22 r. śm. Kowalskich
930 † Józefa, Annę, Józefę, Jana Grzesiaków, Józefę, Stefanię Szelągowskich
1130 Za Parafian
1500 1. O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej dla Wojciecha z racji 50 r. ur.
- † Urszulę Szulakiewicz – od Rady Parafialnej
II Niedziela Wielkiego Postu - 25 lutego 2024 r.
Poniedziałek 26.02.2024 r.
700 † Urszulę Szulakiewicz – od Parafian od szkoły do plebanii
Wtorek 27.02.2024 r.
700 † Urszulę Szulakiewicz – od mieszkańców sołectwa Rososz
1700 † Józefa Chalusiaka – od R. Piskorskich z Sieradza
Środa 28.02.2024 r.
700 † Urszulę Szulakiewicz – od mieszkańców Radominy
1700 O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej dla Aleksandry Halusiak z racji 12 r. ur.
Czwartek 29.02.2024 r.
700 † Urszulę Szulakiewicz – od Parafian z Parceli
1700 † Mariannę Kałdońską – od chrześnicy Karoliny z rodziną
Piątek 01.03.2024 r.
700 † Urszulę Szulakiewicz – od Koła Żywego Różańca z Zabłocia
1700 † Helenę Zakręta w 13 r. śm. – od rodziny
Sobota 02.03.2024 r.
700 Żywy Różaniec
1700 † Henryka Morę – od Bożeny i Danuty Chrobot
1730 † Urszulę Szulakiewicz – od mieszkańców sołectwa Zabłocie i Góry Świątkowskie
III Niedziela Wielkiego Postu – 03 marca 2024 r.
800 † Eugeniusza, Władysława, Helenę Szczepańskich
930 † Szymona, Wojciecha, Stefanię Nikodemów, Stanisławę, Ewę Karneckie
1130 Za Parafian
1500 1. † Mariana Świerczyńskiego w 18 r. śm.
- † Urszulę Szulakiewicz – od Przemysława Szczepańskiego z rodziną
I Niedziela Wielkiego Postu - 18 lutego 2024 r.
Poniedziałek 19.02.2024 r.
700 † Urszulę Szulakiewicz – od R. Halusiaków, Szkudlarków, Pluskotów, Cabanów, Halusiaków, Lasota, Woszczyków, Piskorskich, Włodarczyków, Siwików
1700 † Szymona Halusiaka – od dziewczyny Moniki
Wtorek 20.02.2024 r.
700 † Urszulę Szulakiewicz – od Ks. Tomasza Chalusiaka z rodzicami
1700 † Annę, Józefa, Wojciecha Halusiaków
Środa 21.02.2024 r.
700 † Urszulę Szulakiewicz – od Parafian od Walichnów
1700 † Michała Sułkowskiego w r. śm., Jadwigę, Kazimierza, Romana, Jana, Marię, Martę Sułkowskich
Czwartek 22.02.2024 r. Święto Katedry św. Piotra, Apostoła
700 † Urszulę Szulakiewicz – od Parafian z drogi wiktorowskiej
1700 † Karolinę Mielczarek w r. śm., Mariannę, Sławomira Banasiów
Piątek 23.02.2024 r.
700 † Urszulę Szulakiewicz – od Parafian od szkoły do kościoła
1700 † Mariusza Chrobota w 1 r. śm. – od żony
Sobota 24.02.2024 r.
700 † Urszulę Szulakiewicz – od Parafian z Kul i Madeja
1700 † Mariana w r. śm., Mariannę, Franciszka, Petronelę Piskorskich, Ryszarda, Franciszka, Martę Światłowskich
1730 † Ignacego, Joannę Włodarczyków, Jana, Katarzynę, Felicję Kukuła
II Niedziela Wielkiego Postu - 25 lutego 2024 r.
800 † Krystynę, Władysławę, Kazimierza Kałużów
930 † Szymona, Wojciecha, Stefanię Nikodemów, Stanisławę, Ewę Karneckie
1130 Za Parafian
1500 1. † Mariannę w r. śm., Józefa Rybczyńskich
- † Urszulę Szulakiewicz – od Koła Żywego Różańca z Naramic
VI Niedziela zwykła - 11 lutego 2024 r.
Poniedziałek 12.02.2024 r.
1700 † Mariannę Kałdońską – od pracowników Firmy Ferwind
1730 † Józefa Chalusiaka – od R. Pawlaków
Wtorek 13.02.2024 r.
1700 † Mariana Bryłkę w r. śm.
1730 † Stanisława Gwiazdę – od Pracowników Zakładu Palmax
Środa 14.02.2024 r. Środa Popielcowa
1700 † Jadwigę, Józefa Saniów, Mariannę, Ludwika Pluskotów
Czwartek 15.02.2024 r.
1630 † Urszulę Szulakiewicz – od Pracowników i Rady Rodziców Publicznego Przedszkola w Naramicach
1700 † Władysława, Wojciecha, Józefa, Barbarę, Janinę, Cecylię Golec, zm. z R. Cichych i Jędrzejczyków
Piątek 16.02.2024 r.
1700 Msza św. zbiorowa: † Bogusławę Kuźnik, † Halinę Opiela, † Kazimierę Szkudlarek, † Grzegorza Gwiazdę, † Marka Kiczkę, † Waldemara Paluszka, † Stanisława Dolaka, † Mariannę Kałdońską
1730 † Alfredę w 10 r. śm., Romana, Mariannę, Władysława Grabowskich, Bronisławę, Antoniego Dziuba
Sobota 17.02.2024 r.
1700 O zdrowie i Boże błog. w rodzinie
1730 † Urszulę Szulakiewicz – od Pracowników i Rady Rodziców Publicznej Szkoły Podstawowej w Naramicach
I Niedziela Wielkiego Postu - 18 lutego 2024 r.
800 † Janinę, Waleriana Mrugałów, Krystynę, Jana, Roberta Szczepaniaków
930 † Aleksandrę, Jana, Zbigniewa Olejników
1130 Za Parafian
1500 O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej dla Łukasza i Angeliki z racji 1 r. ślubu i 30 r. ur. Łukasza
V Niedziela zwykła - 04 lutego 2024 r.
Poniedziałek 05.02.2024 r. Wspomnienie św. Agaty, Dz. i M.
1600 † Mariannę Kałdońską – od cioci Marysi Pluskota z rodziną
1630 † Stanisława Gwiazdę – od Małgorzaty Otorowskiej z rodziną
Wtorek 06.02.2024 r. Wspomnienie św. M. Pawła Miki i Towarzyszy
1600 † Józefa Chalusiaka – od sąsiadów Rosiaków
1630 † Helenę Szczepańską – od szwagra Janka i R. Kubskich
Środa 07.02.2024 r.
1600 † Janinę Szelągowską – od sąsiadów Bryłków
1630 † Zenona Kuźnickiego w r. śm.
Czwartek 08.02.2024 r.
1600 † Romana Kot – od chrzestnej z mężem
1630 † Stanisława Szczepańskiego w r. śm.
Piątek 09.02.2024 r.
1600 † Martę Jaskólską – od R. Dudek
1630 † Łukasza Bień – od syna Dominika
Sobota 10.02.2024 r. Wspomnienie św. Scholastyki, Dz. i M.
1600 † Grażynę Marczyk – od syna Roberta z rodziną
1630 † Salomeę Tomicką – od p. Tokarkowej i R. Rosiaków
1700 † Helenę, Stanisława Gwiazda
1730 † Czesławę Naciskała – od chrześniaka Zbyszka z rodziną
VI Niedziela zwykła - 11 lutego 2024 r.
800 † Mariannę, Władysława, Zdzisława, Edwarda Kałdońskich
930 O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej w rodzinie
1130 Za Parafian
IV Niedziela zwykła - 28 stycznia 2024 r.
Poniedziałek 29.01.2024 r.
1600 † Józefa Chalusiaka – od chrześniaka Andrzeja z rodziną
1630 † Stanisława Gwiazdę – od R. Wardęgów
Wtorek 30.01.2024 r.
1600 † Helenę Szczepańską – od Józefa Włodarczyka z rodziną
1630 † Janinę Szelągowską – od R. Maciejewskich z Lututowa
Środa 31.01.2024 r. Wspomnienie św. Jana Bosko, Prezb.
1600 † Halinę Kusak – od R. Oreszczuków
1630 † Romana Kot – od sąsiadów Dębskich
1700 † Wincentego, Stanisławę, Janinę Leszczyńskich
Czwartek 01.02.2024 r.
1600 † Martę Jaskólską – od Teresy Kisiel z rodziną
1630 † Łukasza Bień – od cioci Eli z rodziną
Piątek 02.02.2024 r. Święto Ofiarowania Pańskiego
1600 † Grażynę Marczyk – od syna Sylwestra
1630 † Salomeę Tomicką – od sąsiadów
1700 † Marcjannę, Piotra, Michała Bachorskich
1730 O łaskę zdrowia dla bratowej Heleny
Sobota 03.02.2024 r.
700 Żywy Różaniec
1600 † Kazimierza Błaszczyka – od syna Marcina z rodziną
1630 † Natalię Podymską – od córki Doroty z rodziną
1700 † Zygmunta w r. śm., Teresę, Bonifacego Otorowskich, Irenę Baumert
V Niedziela zwykła - 04 lutego 2024 r.
800 † Władysława w r. śm., Genowefę Halusiaków
930 † Natalię, Lucjana Świerczyńskich, Stanisławę, Stefana Halusiaków
1130 Za Parafian
III Niedziela zwykła - 21 stycznia 2024 r.
Poniedziałek 22.01.2024 r.
1600 † Józefa Chalusiaka – od R. Dratwów
1630 † Krystynę w r. śm., zm. z R. Suwarów i Kamińskich
Wtorek 23.01.2024 r.
1600 † Mariannę Kałdońską – od cioci Marysi Grela z rodziną
1630 † Stanisława Gwiazdę – od R. Baumertów z mamą
Środa 24.01.2024 r. Wspomnienie św. Franciszka Salezego, Bpa i D. K.
1600 † Helenę Szczepańską – od Bogdana Szczepańskiego z rodziną
1630 O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej dla Anny Gidelskiej z racji 30 r. ur.
Czwartek 25.01.2024 r. Święto Nawrócenia św. Pawła apostoła
800 † Janinę Szelągowską – od Beaty z Romanem
1600 † Halinę Kusak – od R. Dudków
1630 † Romana Kot – od sąsiadów Szelągowskich
Piątek 26.01.2024 r. Wspomnienie św. Bpów: Tymoteusza i Tytusa
1600 † Martę Jaskólską – od wnuczki Angeliki z rodziną
1630 † Łukasza Bień – od chrzestnej Joli z rodziną
Sobota 27.01.2024 r.
1600 † Grażynę Marczyk – od syna Tomasza z rodziną
1630 † Salomeę Tomicką – od Genowefy Pluskota z rodziną
1700 † Helenę w 7 r. śm., Władysława Szkudlarków
1730 † Teresę Baczyńską w 46 r. śm. – od syna Krzysztofa z rodziną
IV Niedziela zwykła - 28 stycznia 2024 r.
800 † Agnieszkę, Aleksandrę, Andrzeja, Józefa Halusiaków
930 † Józefę w r. śm., Mariusza, Jana Sobczaków
1130 Za Parafian