Intencje mszalne
XXXI Niedziela zwykła - 05 listopada 2023 r.
Poniedziałek 06.11.2023 r.
1700 Oktawa (5)
Wtorek 07.11.2023 r.
1700 Oktawa (6)
Środa 08.11.2023 r.
1700 Oktawa (7)
Czwartek 09.11.2023 r. Święto Rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
1700 Oktawa (8)
Piątek 10.11.2023 r. Wspomnienie św. Leona Wielkiego, pap. i D. K.
1700 † Władysławę w r. śm., zm. z R. Dratwów i Oszczędów
1730 † Mariannę w r. śm., Stefana, Mariana Świerczyńskich, Helenę, Władysława Szkudlarków
Sobota 11.11.2023 r. Wspomnienie św. Marcina z Tours, Bpa
900 Szymona, Wojciecha, Stefanię Nikodem, Stanisławę, Ewę Karneckie
1300 O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej dla Janiny Szczepańskiej z racji 90 r. ur.
1700 † Józefę w r. śm., Stanisława, Henryka, Irenę Mrugałów, Zygmunta Kaniewskiego
1730 O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej dla Wiesławy z racji 75 r. ur.
XXXII Niedziela zwykła - 12 listopada 2023 r.
800 † Krystynę Kałuża w r. śm.
930 † Martę, Józefa Jaskólskich, zm. z R. Jaskólskich, Żurawskich, Michalskich
1130 Za Parafian
1230 Greg. (1) † Mariusza Chrobota – od matki Danuty
XXX Niedziela zwykła - 29 października 2023 r.
Poniedziałek 30.10.2023 r.
1630 † Jana Tomczaka
1730 † Antoniego, Eugenię Dratwów
Wtorek 31.10.2023 r.
1630 † Czesławę, w 8 r. śm., zm. z R. Prażmowskich
1730 † Leona, Stanisławę Rojkiewiczów
Środa 01.11.2023 r. Uroczystość Wszystkich Świętych
800 † zm. z R. Owczarków, Smułków, Idaczyków, Kamyków
1200 Procesja i Msza św. na cmentarzu
Czwartek 02.11.2023 r. Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych
1700 Oktawa (1)
Piątek 03.11.2023 r.
1700 Oktawa (2)
Sobota 04.11.2023 r. Wspomnienie św. Karola Boromeusza, Bpa
700 Żywy Różaniec
1700 Oktawa (3)
XXXI Niedziela zwykła - 05 listopada 2023 r.
800 † Zenona w 21 r. śm., Aleksandrę, Jacka, Dariusza Gwiazda
930 † Mariusza Sobczaka, Zenona Pichlaka
1130 Za Parafian
1500 Oktawa (4)
XXIX Niedziela zwykła - 22 października 2023 r.
Poniedziałek 23.10.2023 r.
1630 O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej dla Marianny z racji 12 ur. i Ksawerego z racji 8 r. ur.
1730 † Marka Kiczkę – od siostrzeńca Mariusza z rodziną
Wtorek 24.10.2023 r.
1630 † Józefa Chalusiaka – od R. Szkudlarków z Naramic
1730 † Mariannę Kałdońską – od Eugenii z rodziną
Środa 25.10.2023 r.
1630 † Konstancję, Andrzeja Masierków, Elżbietę Cieślak
1730 † Stanisława Gwiazdę – od Anety Gwiazda z rodziną
Czwartek 26.10.2023 r.
1630 † Mirosławę Wąsik w r. śm., Cecylię, Władysława Tomickich
1730 † Helenę Szczepańską – od córki Małgorzaty z dziećmi Nikolą i Sarą
Piątek 27.10.2023 r.
1630 † zm. z R. Kochanowskich i Morgów
1730 † Waldemara Paluszka – od KGW Naramice
Sobota 28.10.2023 r. Święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
1630 † Kazimierza w r. śm., Krystynę Siwików
1730 † Henryka Mrugałę w 3 r. śm. – od żony
XXX Niedziela zwykła - 29 października 2023 r.
800 † Feliksa w r. śm., Józefę, Mariannę Gwóźdź, Franciszka Eleonorę Naciskała, Stefanię Chwinda
930 † Szymona, Wojciecha, Stefanię Nikodem, Stanisławę, Ewę Karneckie
1130 Za Parafian
1500 † Piotra, Helenę, Franciszka Gruchotów, Krystynę, Zdzisława, Waldemara Pluskotów, Barbarę Szelągowską
XXVIII Niedziela zwykła - 15 października 2023 r.
Poniedziałek 16.10.2023 r. Wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej
1630 † Jadwigę, Genowefę, Józefa Kacałów
1730 † Kazimierza Buchlę – od chrześniaka Marka z rodziną
Wtorek 17.10.2023 r. Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, Bpa i M.
1630 † Marka Kiczkę – od R. Chałupków, Krupskich, Rosiaków, Boruckich, Maryli, Krzysztofa, Aleksandry i Macieja Chalusiaków, Zofii, Jarosława Halusiaków
1730 † Waldemara Paluszka – od sąsiadów Grabowskich
Środa 18.10.2023 r. Święto św. Łukasza, Ewangelisty
1630 † Józefa Chalusiaka – od kuzyna Kazimierza z rodziną z Parceli
1730 † Mariannę Kałdońską – od Józefa Kałdońskiego i Marii Bednarek z rodzinami
Czwartek 19.10.2023 r.
1630 † Stanisława w r. śm., zm. z R. Suwarów i Kaźmierczaków
1730 † Stanisława Gwiazdę – od wnuczki Pauliny z rodziną
Piątek 20.10.2023 r. Wspomnienie św. Jana Kantego, Prezb.
1630 † Danutę Kałuża w r. śm.
1730 Msza św. zbiorowa: † Annę Kiczka, † Kazimierza Szkop, † Bogusławę Kuźnik, † Ryszarda Niezgodę, † Halinę Opiela, † Jerzego Piskułę
Sobota 21.10.2023 r.
1600 O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej dla Klementyny z racji 1 r. ur.
1630 † Sabinę Golec – od bratanka Krystiana z Klaudią
1730 † Tadeusza, Stefanię Siemickich – od R. Kiczków
XXIX Niedziela zwykła - 22 października 2023 r.
800 † Marię, Franciszka Fras, Janinę Kałuża, Kazimierę Grzelak
930 † Mariana, Stanisławę, Kazimierza Szelągowskich, Mieczysława Domagalskiego
1130 Za Parafian
1500 † Antoniego, Czesławę Prażmowskich
XXVII Niedziela zwykła - 08 października 2023 r.
Poniedziałek 09.10.2023 r.
1630 † Bronisławę, Janinę, Petronelę, Józefa Włodarczyków, Ks. Jana Włodarczyka
1730 † Janinę Bielawską – od R. Stężałów i Rosińskich
Wtorek 10.10.2023 r.
1630 † Romana Sułkowskiego w 1 r. śm.
1730 † Walentego Pluskotę, Zbigniewa Siwika w r. śm., Mieczysława Podymskiego
Środa 11.10.2023 r.
1630 † Henryka Mrugałę
1730 O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej dla Marty z racji 10 r. ur.
Czwartek 12.10.2023 r.
1630 O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej dla Bartłomieja z racji 18 r. ur.
1730 † Mariannę w 12 r. śm., Kazimierza, Henryka Szczepańskich
Piątek 13.10.2023 r. Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, Prezb.
1630 † Bogusławę Kuźnik w 2 r. śm.
1730 † Selwina Wasińskiego – od córki Aliny z rodziną
Sobota 14.10.2023 r.
1630 † Kazimierza Karneckiego w 17 r. śm.
1730 † Alfredę Wątroba w 3 r. śm.
XXVIII Niedziela zwykła - 15 października 2023 r.
800 † Janinę, Ryszarda, Adolfa Zwierzów
930 † Janinę, Mariana Siwików, Jana, Mariannę Szczepańskich, Bożenę, Lucjana Koniarczyków
1130 Za Parafian
1500 † Petronelę, Piotra, Mariannę, Edwarda Pawlaków
XXVI Niedziela zwykła - 01 października 2023 r.
Poniedziałek 02.10.2023 r. Wspomnienie św. Aniołów Stróżów
1630 † Monikę Krej w r. śm.
1730 † Roberta Zalwerta – od cioci Natalii i kuzynek Danuty, Zofii z rodzinami
Wtorek 03.10.2023 r.
1630 † Stanisława Mrugałę w r. śm., Józefę, Irenę, Henryka Mrugałów, Zygmunta Kaniewskiego
1730 † Józefa Sułkowskiego w 4 r. śm.
Środa 04.10.2023 r. Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu
1630 † Mariannę Kałdońską – od Marcina z rodziną
1730 O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej dla Mateusza z racji 13 r. ur.
Czwartek 05.10.2023 r. Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, Dz.
1630 † Kazimierza Błaszczyka – od teściów Ciborskich
1730 † Helenę Otorowską w 4 r. śm.
Piątek 06.10.2023 r.
1630 † Rozalię, Wojciecha Szelągowskich, Genowefę, Władysława Halusiaków
1730 † Mieczysława Podymskiego w r. śm.
Sobota 07.10.2023 r. Wspomnienie NMP Różańcowej
700 Żywy Różaniec
1630 O Boże błog. w rodzinie
1730 † Kazimierę, Bronisława Szkudlarków, Jana Rybczyńskiego
XXVII Niedziela zwykła - 08 października 2023 r.
800 † Mariolę Paluch, Mariannę Rudnicką, Danutę, Juliana Kiełbasków, Benedykta Przezaka, Annę Halusiak
930 † Annę w 14 r. śm., Józefa Grzesiaków
1130 Za Parafian
1500 † Stanisławę, Edwarda Pluskotów, Eugeniusza, Sylwestra Szczepańskich
XXV Niedziela zwykła - 24 września 2023 r.
Poniedziałek 25.09.2023 r.
1630 † Marka Kiczkę – od siostry Marii
Wtorek 26.09.2023 r.
1630 † Waldemara Paluszka – od Pracowników „Zugilu”
Środa 27.09.2023 r. Wspomnienie św. Wincentego a Paulo, Prezb.
1630 † Bogusława w r. śm., Zbigniewa Siwików, Rafała Zalwerta
Czwartek 28.09.2023 r. Wspomnienie św. Wacława, M.
1630 † Józefa Chalusiaka – od Zofii i Jarosława Halusiaków z rodziną
Piątek 29.09.2023 r. Święto św, Archaniołów: Michała, Gabriela, Rafała
1700 † Sabinę Golec – od Aliny z rodziną
1730 † Andrzeja Rojkiewicza – od kuzynki Bogusławy z rodziną
Sobota 30.09.2023 r. Wspomnienie św. Hieronima, Prezb. i D. K.
1700 † Kazimierę, Bronisława Szkudlarków, Jana Rybczyńskiego
1730 O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej dla Marty z racji 10 r. ur.
XXVI Niedziela zwykła - 01 października 2023 r.
800 † Ks. Remigiusza Mazurka
930 † Natalię, Lucjana Świerczyńskich, Stanisławę, Stefana Halusiaków
1130 Za Parafian
1500 O zdrowie i Boże błog. w rodzinie
XXIV Niedziela zwykła - 17 września 2023 r.
Poniedziałek 18.09.2023 r. Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika
1700 † Stanisławę w r. śm., Antoniego, Mieczysława, Krzysztofa Podymskich, Wiesława Żurka
Wtorek 19.09.2023 r.
1700 † Janinę Szelągowską – od syna Wiesława z rodziną
1730 † Kazimierę Szkudlarek – od R. Szkudlarków z Łęk i Bronisława
Środa 20.09.2023 r. Wspomnienie św. Andrzeja Kim Taegon i Towarzyszy, M.
1630 † Marka Kiczkę – od chrześniaka Piotra z rodziną
1700 † Mariannę, Stefana Kukuła, Zofię, Jerzego Ciborskich, Barbarę, Jerzego Miś
Czwartek 21.09.2023 r. Święto św. Mateusza, Apostoła
1630 † Waldemara Paluszka – od sąsiadów Płątków
1700 † Mariusza Chrobota – od żony Bożeny
Piątek 22.09.2023 r.
1700 † Józefa Chalusiaka – od brata Jana z żoną
1730 † Andrzeja Rojkiewicza – od R. Zakrętów Łężaków
Sobota 23.09.2023 r. Wspomnienie św. O. Pio z Pietrelciny, Prezb.
1300 O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej dla Mirosławy i Witolda Kiczków z racji 60 r. ślubu
1630 O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej dla Edyty z racji 30 r. ur.
1700 † Wawrzyńca Brąszewskiego w r. śm.
1730 † Halinę Opiela – od byłych pracowników firmy „Cosma”
XXV Niedziela zwykła - 24 września 2023 r.
800 † Antoninę, Ignacego, Władysława Szczepańskich, Cecylię Golec
930 † Jerzego Brzęczkaw 13 r. śm., Stefanię, Antoniego Halusiaków
1130 Za Parafian
XXIII Niedziela zwykła - 10 września 2023 r.
Poniedziałek 11.09.2023 r.
1600 † Helenę Szczepańską – od szwagierki Janiny z rodziną
1630 † Andrzeja Rojkiewicza – od R. Mochockich
1700 † Stefanię, Bolesława Szczerbackich
Wtorek 12.09.2023 r.
1600 † Marka Kiczkę – od Grzegorza i Anny Gidelskich
1630 † Waldemara Paluszka – od brata Leszka z rodziną
1700 † Sabinę Golec – od bratanka Karola z żoną Agnieszką
1730 † Kazimierę Szkudlarek – od chrześnicy Wiesławy z rodziną
Środa 13.09.2023 r. Wspomnienie św. Jana Chryzostoma, Bpa i D. K.
1600 † Stanisława Gwiazdę – od R. Szczepaniaków
1630 † Mariannę Kałdońską – od R. Górskich
1700 † Henrykę w r. śm., Henryka Bola, Józefa, Antoninę, Józefa Sobczaków, Andrzeja Wierzgonia
Czwartek 14.09.2023 r. Święto Podwyższenia Krzyża Świętego
1600 † Delfinę Felusiak – od chrzestnego
1630 † Józefa Chalusiaka – od Mirosławy Rybczyńskiej z dziećmi
1700 † Łucję w r. śm., Stanisława Piecuchów, Helenę, Jana, Ryszarda Boruckich, zm. z R. Piecuchów i Osieckich
Piątek 15.09.2023 r. Wspomnienie NMP Bolesnej
1600 † Janinę Szelągowską – od syna Jana z żoną
1630 † Halinę Kusak – od córki z rodziną i siostry Ewy
1700 Msza św. zbiorowa: † Ewę Zakręta, † Annę Kiczka, † Kazimierza Szkop, † Bogusławę Kuźnik, † Ryszarda Niezgodę, † Halinę Opiela
Sobota 16.09.2023 r. Wspomnienie św. Korneliusza i Cypriana, M.
1600 † Romana Kota – od R. Wierzbów i kolegi Tadeusza
1630 † Martę Jaskólską – od syna Marka z żoną Krystyną
1700 O Boże błog. w rodzinie
1730 † Angelikę Olejnik w r. śm., Mariannę, Wincentego, Eugeniusza Owczarków
XXIV Niedziela zwykła - 17 września 2023 r.
800 † Annę, Józefę, Wojciecha Halusiaków
930 † Władysławę, Józefa, Jacka, Dariusza Gwiazda
1130 Za Parafian
XXII Niedziela zwykła - 03 września 2023 r.
Poniedziałek 04.09.2023 r.
1700 † Stefanię, Czesława, Jana Golańskich
1730 † Sabinę Golec – od bratowej Bożeny
Wtorek 05.09.2023 r.
1700 † Kazimierę Szkudlarek – od Zygmunta Kowalczyka z rodz.
1730 Za Parafian
Środa 06.09.2023 r.
1630 † Marka Kiczkę – od sąsiadów Łukasza i Anny Gidelskich z dziećmi
1700 † Mariannę Kałdońską – od szwagra Bogdana z rodziną
Czwartek 07.09.2023 r.
1630 † Waldemara Paluszka – od szwagra Zbigniewa z rodziną
1700 † Władysławę, Jana, Mieczysława, Piotra, Bronisława Różańskich
Piątek 08.09.2023 r. Święto Narodzenia NMP
1700 † Józefę, Wojciecha Halusiaków
1730 O zdrowie, Boże bog. i opiekę Matki Najświętszej dla Alicji Szkudlarek z racji 10 r. ur.
Sobota 09.09.2023 r.
1700 † Sylwestra w r. śm., Eugeniusza, Mirosława Szczepańskich
1730 † Antoniego, Józefa Dratwów, zm. z R. Suwarów
XXIII Niedziela zwykła - 10 września 2023 r.
800 † Szymona, Wojciecha, Stefanię Nikodem, Stanisławę, Ewę Karneckie
930 O zdrowie i Boże błog. w rodzinie
1130 Za Parafian